ما کی هستیم؟

اسپاد حاصل یک پروژه موفقیت آمیز در سال 1396 است. زمانی که مدیرعامل یکی از بزرگترین مجموعه های خودرویی، برای اولین بار در ایران در فکر فروش مستقیم و شخصی خودروهای گران قیمت به مخاطبین متمول بود. در آن موقع پروژه ایجاد شد. 150 ویزیتور مستعد، جذب اولیه شدند. 12 مذاکره کننده حرفه ای آموزش دیدند و در نهایت با 8 میلیون تومان بیش از 100 میلیون تومان سودآوری برای مجموعه طرف قرارداد طی مدت یک ماه ایجاد شد. اسپاد فرزند این موفقیت کوچک بود.

فلسفه ایجاد اسپاد

مجموعه های بازاریابی مختلفی وجود دارند ولی موردی که کمتر دیده می شود، تعهد به سودآوری مجموعه طرف قرارداد است. از اولین همکاری خود در سال 1396 متوجه شدیم تا زمانی که برای شما سودآوری ایجاد نکنیم خودمان هم پیشرفت و سودآوری نخواهیم داشت. تا امروز این تفکر در اسپاد، ماهیت وجودی ما را شکل داده است. اسپاد خود را ملزم به رشد و سودآوری شما می داند.

چرا می توانید به اسپاد اعتماد کنید؟

اعتماد برندهای شناخته شده به ما نتیجه التزام ما به قوانین و مقررات اسپاد است. بزرگترین دارایی ما تیم منسجم، متخصص و دلسوز است که مرحله به مرحله در کنار شما هستند تا به اهداف و چشم اندازهای کسب و کارتان نزدیک شوید.

تعهد به سودآوری شما

همکاری ما در همه حوزه ها خواهد بود. تمامی روش ها و کمپین های بازاریابی رصد می شوند تا بالاترین بازدهی را داشته باشند. ارتباط ما با شما دائمی است تا از سودآوری شما مطمئن شویم.

تعهد به مسئولیت پذیری

ما هم موفقیت هایمان را بیان می کنیم و هم در صورت شکست، مسئولیت آن را می پذیریم. اگر طبق قرارداد به اهداف خواسته شده نرسیدیم، بدون هیچ هزینه اضافی، متعهد به پذیرش مسئولیت و رسیدن به اهداف شما هستیم.

تعهد به زمان

با ارزش ترین دارایی زمان است. ما در تمامی برنامه هایی که با شما پیش میبریم، متعهد به زمان هستیم. طبق زمانبندی و استراتژی کسب و کار شما، گانت چارت تهیه می شود و وظایف و تسک ها مشخص می شود.

تعهد به شفافیت عملکرد

ما تمامی دانش و اطلاعات خود را به شما انتقال می دهیم. فراتر از قرارداد همکاری با شما تعامل خواهیم کرد و در تمامی زمینه ها تجربیات خود را در اختیار شما می گذاریم. ما معتقدیم زمانی قدرتمند می شویم که مشتریان آگاه و قدرتمندی داشته باشیم.

محمد رسول بهاری

مدیر عامل

محمد باقری پور

مدیر اجرائی

احسان مسلمی

مدیر توسعه کسب و کار

پویان شالبافان

مدیر فنی

ما را دنبال کنید

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

آیا می خواهید برنامه ی رشد و سودآوری خود را تنظیم کنید؟ در کنار هم انجامش می دهیم.

به بالای صفحه بردن